اعضای هیأت رسیدگی به تخلفات ناشران در نمایشگاه کتاب تهران منصوب شدند

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از ستاد امور رسانه‌ای و خبری سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، با حکم سیدعباس صالحی، معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران محمود آموزگار، مهدی اسماعیلی‌راد، سیدمحمود حسینی، محمد سلگی، احمد کمالی‌نژاد، علی فریدونی، امیرمسعود شهرام‌نیا و لادن حیدری به عنوان اعضای هیأت رسیدگی به تخلفات ناشران سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منصوب شدند.

در متن احکام صادر شده برای افراد نامبرده آمده است:

“نظر به سوابق و تجربه ارزشمند فرهنگی و به منظور نظارت ضابطه‌مند بر عملکرد ناشران، به موجب این حکم به عنوان “عضو هیأت رسیدگی به تخلفات ناشران سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود ضمن سرلوحه قراردادن قوانین و مقررات و تلاش همه‌جانبه برای سالم‌سازی حوزه نشر، با صرف وقت مناسب و شرکت منظم در جلسات هیأت با قاطعیت و رعایت عدالت و انصاف در در رسیدگی به پرونده‌های ارجاعی کوشا باشید».

همچنین در احکامی جداگانه، داود موسایی و هومان حسن‌پور به ترتیب به عنوان عضو هیأت رسیدگی به تخلفات ناشران در بخش خارجی و عضو هیأت رسیدگی به تخلفات ناشران داخلی سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منصوب شدند.

پیش از این، همایون امیرزاده با حکم رئیس نمایشگاه به عنوان رئیس هیأت رسیدگی به تخلفات ناشران سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منصوب شده بود.

سی‎اُمین نمایشگاه کتاب تهران با شعار “یک کتاب بیشتر بخوانیم» از 13 تا 23 اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.